Author Topic: (Android/iOS) Cafe Panic: Cooking game paljud kristallid häkkivad (Read 233 times)
dialypcastkoslo
New Member
*


dialypcastkoslo Avatar





[send pm]

Joined: March 2022
Posts: 15
 (Android/iOS) Cafe Panic: Cooking game paljud kristallid häkkivad
« Mar 6, 2022 7:24:58 GMT 8 »
Quote


------------------------------------------
▶▶▶▶ Cafe Panic: Cooking game ANDROID ◀◀◀◀
------------------------------------------
▶▶▶▶ Cafe Panic: Cooking game IOS ◀◀◀◀
------------------------------------------
------------------------------------------
▞▞▞ paljud kristallid häkkivad ▞▞▞
------------------------------------------
▞▞▞ Cafe Panic: Cooking game 2022 version ▞▞▞
------------------------------------------
------------------------------------------
paanika on õige, see mäng on minu jaoks liiga kiire tempoga, tekitas minus ärevust
Pole tagasivõtmisnuppu ega isegi käes olevat üksuse vahetamist
Pole piisavalt aega tasemete lõpetamiseks ja restoranide uuendamiseks vajalike juveelide teenimiseks. Aga kokkuvõttes on seda lõbus mängida.
See on hea, kuid teemante on raske teenida. Uuendamiseks on vaja rohkem teemante. 😥
See mäng on nõme... Taastamist pole võimalik isegi siis, kui salvestate selle Google Playsse.
Kung Fu Z Arcade ilco
Laadisin selle mängu JUST alla ja see EI AVANE! See on kinni "puhastuslaudadel" 2/7...WTH?? #DESINSTALLEERITUD
See mäng lööb mu meele, ma mõtlen, see on väga fantastiline. See võib arendada teie kiirusoskusi ja meelt. Aga mul on raske teemante hankida. Loodan, et saate seda parandada. 😊
See on hea mäng, kuid kui ühendate selle WiFi-ga, see ei laadi tegelikult, ma ei saa seda oma Google Playga ühendada ja ka 3/7 laadimismängus kinni, peate oma WiFi välja lülitama, et usu seda, kuid te ei saa ka oma edusamme salvestada. Mul on tohutu salvestusruum, et see saaks sujuvalt mängida ja vahemälu tühjendada. Ma arvan, et mäng on tõesti probleem. Mulle see mäng siiski meeldib.
Suurepärane mäng, mis on ainult mängus, ma tean, et see annab teile reklaamide vaatamise eest teemante, lisaks saate soovi korral müntide hankimiseks tasemele tagasi minna. Nüüd maksan lisade eest HÄSTI TEHTUD Olen sõltuvuses
See mäng on minu jaoks tõesti hea, kuid sellel on probleeme, kui ma laadin alla uue teemantide taseme, see ei tööta, palun parandage see varsti
on hea mäng, kuid kohvikus olevad asjad on veidi reageerimatud
Cafe Panic: Cooking game Симулационни mxhu
Cafe Panic: Cooking game Симулационни mxhu
okei
Armas mäng, kuid veidi aeglane
Alguses oli kõik korras aga äkki ei avane. Ainult laadimine. Desinstallitud rakendus.
see mäng on lõbus, välja arvatud üks asi – peate õpetused läbima iga kord, kui mängite taset, isegi kui olete selle juba läbinud. Olen vaadanud ja tundub, et pole võimalust neid vahele jätta.
POLE KUHU MINNA... Sain 120 tärni kõigis 3 kohvikus... Lisaks üle 90 teemanti ja 200 000 mündi...
Vajutasite selle parandamiseks wifi-ruuterit, lol. Seal on lõbus boonusmäng.
See mäng on natuke kiire ja kiire
Ei saa neid mänge oma vahekaardil mängida
see on lõbus ja tore.. kuid mängimiseks kasutatavad põllukultuurid on nii suured
Teemandid on liiga kallid
Mäng on hea seni, kuni peate oma varustust uuendama, mis nõuab kalliskive. Nii nagu enamik teisi seda tüüpi mänge, peate ka kalliskivide ostmiseks maksma märkimisväärse summa raha, et jätkata, kuna pole tõhusat viisi saada rohkem kui üks kalliskivi iga pooleteise minuti järel. Ärge raisake oma aega ja raha. Üheskoos saame rämpsmängud peatada, jättes mängutehingutes ostma edasiminekuks.
Algas lõbusa ja väljakutseid pakkuva mänguna, kuid edenedes muutub seda aina raskemaks uuendada, kuna teenitud müntide ja tarvikute värskendamiseks vajalike müntide arv on tasakaalustamata. Samuti soovitaks muuta cappuccino ja frappacino ikoonid, kuna need näevad välja väga sarnased, ainus erinevus on see, et ühel on käepide ja teisel mitte. Mäng kustutatud pärast 4 tundi mängimist.
Halb võimalus hankida tarneid n kõrgemaks. Ei ole piisavalt münte teenida nii palju kui versiooniuuendusteks vaja. Vihkas see
SEE MÄNG ON RASISTIST. (Kuna minu esialgne arvustus kustutati ilma vastuseta, vaatan selle uuesti üle, miinus üks tärn). Need, kes selle mängu alla laadivad, peaksid teadma, et selleks, et teie avataril oleks pruun nahk, peate maksma 6000 gp. Valge olla on "tasuta". 5000 gp on teise restorani avamise hind. Saa aru?
sa pead seda mängu parandama, see mäng on vähema raha ja ulatusliku uuendamise tõttu palju raske
See oli üks mõnusamaid toiduvalmistamise aja haldamise mänge, kuni jõudsin Koreasse ja isegi kui KÕIK on uuendatud, ei suuda see enam isegi ületada.
Ostmine maksab liiga palju ja mäng ei maksa mängija võitu. Mängu desinstallimine. Wi ei maksa mängimise eest 70-80,00 $. Muud mängud ei küsi kõrget dollarit. Ei installi sellelt mängijalt muid mänge
selle mängu raskusaste on väga kõrge, kui te raha ei kuluta. ei tasu mängida
Cafe Panic: Cooking game Симулационни mxhu
Mulle meeldib graafika ja mäng üldiselt päris armas. Kuid PVP asi ei tööta ja teises kohvikus seakotlette asi ei tööta ja siis on algse kohvikuga pärast 30. taset peaaegu võimatu saada teemante, et saaksin asju uuendada. Pole täiuslik ja teised inimesed peavad teadma, et neil on kõrgele tasemele jõudmiseks vaja raha kulutada.
Cafe Panic: Cooking game Симулационни mxhu
Mulle meeldib mäng. See tekitab sõltuvust, kuid kalliskivide hankimiseks on liiga raske raha hankida väga aeglase liikumise ja varustuse puudumise tõttu. Loodan, et nad parandavad selle ja muudavad selle lihtsamaks.

Back to Top