Author Topic: (Android/iOS) Drop Stack Ball - Fall Helix Blast Crash 3D мами много злато (Read 264 times)
dialypcastkoslo
New Member
*


dialypcastkoslo Avatar





[send pm]

Joined: March 2022
Posts: 15
 (Android/iOS) Drop Stack Ball - Fall Helix Blast Crash 3D мами много злато
« Mar 6, 2022 7:43:52 GMT 8 »
Quote


------------------------------------------
▶▶▶▶ Drop Stack Ball - Fall Helix Blast Crash 3D ANDROID ◀◀◀◀
------------------------------------------
▶▶▶▶ Drop Stack Ball - Fall Helix Blast Crash 3D IOS ◀◀◀◀
------------------------------------------
------------------------------------------
▞▞▞ мами много злато ▞▞▞
------------------------------------------
▞▞▞ Drop Stack Ball - Fall Helix Blast Crash 3D 2022 version ▞▞▞
------------------------------------------
------------------------------------------
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❣❣❣💙💙💙💜💜💜🖤🖤🖤💚💚💚💚💛💛💛💛🧡🧡❤❤💔💔☺️☺️☺️☺️😋😋😋😋😋😊😊😊😊 😊😊😜🤩🤩🤩тази игра е
Много хубава игра. Лесен за игра. Супер. Има толкова много нива. радвам се много. Контролите са хубави и графиката също, накрая играта е хубава
Тази игра е много лесна, умопомрачителна и неудържима.
Страхотно е, но проблемът е, че не е конкурентен. Прекалено лесно е, което го прави скучно с времето
Тази игра е толкова скучна. Точно като helix jump
Много невероятна игра 😘😘😘😘 . Не като други игри, които са много скучни. Много ми харесва тази игра. Изобщо не се чувствам да изтрия тази игра 😘. Ще бъде завинаги в телефона ми. Опитах много игри, но нито една игра не беше най-добрата като тази. Бих искал да дам 💯 звезди на тази игра Това е най-добрата игра в света 💖💖💖💖.Страхотно, не съм сигурен, ако имате някакви въпроси или се нуждаете от допълнителна информация, моля свържете се с мен в края на годината опит в бъдещето на нашите игри се основава на телефонния номер не е наличен за дистанционно възпроизвеждане е спряно, защото това видео не е налично за дистанционно възпроизвеждане е спряно, защото този видеоклип не е достъпен за дистанционно
Играта е добре и се нуждае от някои актуализации, може да бъде раздел за показване на резултата, защото единственият резултат за показване, когато играта приключи
Drop Stack Ball - Fall Helix Blast Crash 3D Arkadspel npbk
След като дадох 5 ☆ (защото няма реклами) Те направиха актуализация, за да бъдат изненадани, че играта стана с реклами хаха Толкова зле, приятелю ми, обичаш ли $$$$? Вземете това 💦
Обичам тази игра, много е забавна, не мога просто да спра да я играя 💗 толкова е забавна и формите също, формите на зъбно колело са малко трудни за преминаване.😄 най-добрата игра, която някога съм играл.
Обичайте тази игра!!! Супер забавно и не съм имал проблеми с него има няколко реклами, но няма проблем :) 😊💕
Играта вече не се чувства същата. Постоянно изостава и рекламите идват, докато играя
Наистина ми хареса тази игра, но след актуализацията нивото ми беше намалено от 634 на ниво 1😠😠😠. И играта сега изостава. То
харесвам играта ти толкова много, че съм на ниво 111 за 3 дни благодаря на този, който направи тази игра, благодаря ти много за нея. Наистина помага, когато се кача на борда, забавното нещо за мен е, когато се кача на различно ниво и по-високи нива, за да ме прави толкова щастливи да играя играта аз съм пристрастен към пускане на стека топка agin Благодаря ви soóooooooooooooooooooooooooo така че така толкова толкова много! на който и да е направил тази игра, когато съм на дъска, винаги играя тази игра, тя ме прави щастлив и когато играя се пристрастявам към играта 💗
Играта е добра, но всеки път, когато излизам, една кутия е там в тази кутия, пише, че продължавам с рекламата, но всеки път, когато Itap тази кутия, тази реклама не идва.
Играта е готина, но контролът и потребителският интерфейс на приложението не са толкова добри, колкото този, който играх на iOS. Опитайте се да подобрите това
Хубава графика и много добра игра, но заради рекламите изглежда играта не е особено интересна
Drop Stack Ball - Fall Helix Blast Crash 3D アーケード ssi
Това е най-добрата игра, много обичам тази игра, но защо се променя цвета на топката в следващото ниво каквото и да е, но харесвам тази игра, благодаря, че направихте, но има реклами, но малко отдолу играя uppar add was down но прекрасна игра прекрасна
Kimin onbEş
Играта е много интересна, но старата версия е много готина, новата версия не е добра
Рекламите правят играта скучна
Причината, поради която не им давам пет звезди, е, че трябва да решат проблем. Имам завършени малко повече от 200 нива и играта казва, че за да получите еднорога, трябва да завършите 200 нива. Продължавам да се опитвам да докосвам, за да взема еднорога и играта не ми позволява. Самата игра е наистина страхотна, но това е единственият проблем, който имам.
Тази игра стана толкова бавна... Топката е извън контрол. Старата версия беше много по-приятна
Играта е наистина забавна игра, обичам я толкова много, че често намалява напрежението ми... И също така играя, когато не искам да съм в социалните медии
Супер
Е, предполагам, че е добра игра, определено е различна. Харесва ми другата, че трябва да я преместите и тя отскача, което е малко по-сложно от тази, но като цяло е доста готино
Добра игра, но не ми харесва всички реклами да се появяват
По средата на играта изскача добавяне и графиката е ужасна и играта винаги замръзва
Играта продължава да замръзва и да се срива. Спрете всички актуализации и оставете язовира на мира!
😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀
това е много добра и много скъпа игра
Рекламите са досадни и е грозната игра. Първо, преди да направите тази игра, трябва да получите примери от анатор игри като fortnite.....
Като човек с аутизъм, който се нуждае от проста, но сложна игра, с която да стимулира, намирам това за просто завладяващо. Благодаря ти.
線上夾娃娃機 抓樂霸 娛樂 clcp

Back to Top