Author Topic: (Android) Block Puzzle Κόσμημα κωδικοποιεί άπειρους πολύτιμους λίθους (Read 302 times)
dialypcastkoslo
New Member
*


dialypcastkoslo Avatar





[send pm]

Joined: March 2022
Posts: 15
 (Android) Block Puzzle Κόσμημα κωδικοποιεί άπειρους πολύτιμους λίθους
« Mar 6, 2022 8:00:10 GMT 8 »
Quote


------------------------------------------
▶▶▶▶ Block Puzzle Κόσμημα ANDROID ◀◀◀◀
------------------------------------------
▶▶▶▶ Block Puzzle Κόσμημα IOS ◀◀◀◀
------------------------------------------
------------------------------------------
▞▞▞ κωδικοποιεί άπειρους πολύτιμους λίθους ▞▞▞
------------------------------------------
▞▞▞ Block Puzzle Κόσμημα 2022 version ▞▞▞
------------------------------------------
------------------------------------------
είναι μια πολύ καλή εφαρμογή και έχω εμμονή είναι πολύ ικανοποιητική και μου αρέσει
είναι τέλειο
‎Jewel Block Blast Puzzle στο App Store
ήταν καλό, αλλά τώρα είναι αδύνατο να παίξεις, έχεις ένα και τα ίδια σχήματα παζλ όλη την ώρα.. αλλά ως παιχνίδι γενικά είναι καταπληκτικό παιχνίδι
Παρακαλώ, μην ανησυχείτε για να εγκαταστήσετε αυτήν την εφαρμογή Είναι απλά διασκεδαστικό για δευτερόλεπτα από την αρχή.. Θα απεγκαταστήσω αυτόν τον πονοκέφαλο.
θα ήταν ωραίο να έχουμε περισσότερο έλεγχο των κομματιών. ή ένα κουμπί ανάκλησης όταν τοποθετείτε λάθος το σημείο που τοποθετείτε πλακίδια. αλλά είναι εθιστικό!
Το παιχνίδι είναι διασκεδαστικό, αλλά τα πρόσθετα εμφανίζονται καθώς προσπαθείτε να τοποθετήσετε ένα κομμάτι και να ανακατέψετε τα πράγματα. Επίσης, θα ήταν πολύ καλύτερο αν μπορούσατε να περιστρέψετε κομμάτια.
Ωραίο παιχνίδι.. Εθιστικό αλλά πάρα πολλά προσθέτουν. Ακόμη και εξαιτίας αυτού, τα μπλοκ προσθήκης τοποθετούνται σε λάθος μέρος και δεν υπάρχει επιλογή αναίρεσης.
Θα ήταν καλύτερα τα κομμάτια που παρέχονται να μην επιλέγονταν τόσο τυχαία. Δεν υπάρχει λογική σε αυτό το παιχνίδι.
תכשיט פאזל בלוק פאזל oqhi
Block Puzzle Jewel Rompicapi jbzu
Είναι επίσης ένα ωραίο παιχνίδι μυαλού και ένα εγκεφαλικό παιχνίδι και είναι επίσης διασκεδαστικό να παίζεις, αλλά υπάρχουν πολλά τέτοια είδη παιχνιδιών, οπότε ίσως (δεν είμαι σίγουρος) έχει εξαπατηθεί από άλλο παιχνίδι, επομένως δεν είναι γεμάτο και υπάρχουν πάρα πολλές διαφημίσεις που απλώς εκνευρίζω
Υπέροχο και εξαιρετικά συνηθισμένο, ενδιαφέρον παιχνίδι, αλλά με εμποδίζει να βαρεθώ 😍😍
Το καλυτερο παιχνιδι ever!!!!!!!
Guardians of Cloudia Roolipelit ehj
Ειναι ωραιο αλλα με πολλες διαφημισεις:-)
Block Puzzle Jewel Rompicapi jbzu
Αυτό είναι ένα από τα αγαπημένα μου παιχνίδια κάθε φορά που βαριέμαι τα παιχνίδια μου, απλώς το κατεβάζω, αλλά μερικές φορές πρέπει να το διαγράψω αλλά πάντα επέστρεφα σε αυτό. τώρα έκανα κύλιση προς τα κάτω στις κριτικές και όλες λένε ότι υπάρχουν πάρα πολλές διαφημίσεις που δεν έχω λάβει ποτέ διαφημίσεις, άρα είμαι μόνο εγώ ή τι
Το παιχνίδι είναι διασκεδαστικό... αλλά, όταν τελειώσεις το παιχνίδι, σβήνει τη μουσική μου. Πολύ απογοητευτικό.
Μόλις έκανα την αρχή έβγαλε κάτι 502 bad ,το διέγραψα γιατί δεν άνοιγε καν, στην είναι μόλις καλό πεις τη γνώμη σου όμως δεν αφήνει να μπεις ξανά
μου αρέσει
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ🌹🌹🌹
Μου αρέσει αυτό το παιχνίδι, αλλά αυτή η εφαρμογή περιλαμβάνει τόσες πολλές προσθήκες. Παρακαλώ διευκρινίστε. Εντάξει.
Πολλές διαφημίσεις συνεχώς!!
Μου αρέσει αυτό το παιχνίδι γιατί είναι προκλητικό
Block Puzzle Κοσμήματα και Ζει Ελεύθερος ... αυτήν που σας ενδιαφέρει περισσότερο: Windows, Xbox360, PS4, PS3, Xbox One, Nintendo Switch, Apple ή Android.
Αυτό θα ήταν ένα υπέροχο παιχνίδι, αλλά συνεχίζω να λαμβάνω διαφημίσεις και μετά η οθόνη μένει κενή και πρέπει να φορτώσω ξανά το παιχνίδι,
Μου αρέσει αυτό το παιχνίδι, αλλά είναι απλώς πάρα πολλά πρόσθετα αναδυόμενα παράθυρα, πολύ ενοχλητικό.
Είναι ένα καλό παιχνίδι που ανακουφίζει από το άγχος
Διασκεδαστικό αλλά για κάποιο λόγο η οθόνη μαυρίζει ακριβώς στη μέση του παιχνιδιού σας, είναι ενοχλητικό και ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΘΕΙ
Όλα rfgid
Καλό αλλά λίγο μονότονο...
Είναι σχεδόν το ίδιο με πολλά άλλα παιχνίδια, αλλά είναι κάπως χαριτωμένο.
Δεν σας αφήνει να μετακινήσετε τα μπλοκ στο σχήμα που θέλετε και τα βάζετε σε ένα σημείο, το βάζει στο άλλο εκτός από αυτό είναι ένα καλό παιχνίδι
Το παιχνίδι είναι ωραίο αλλά υπερβολικά πολύ διαφήμιση. σαν 6 σε ένα λεπτό.. είναι τόσο απογοητευτικό
Ναί . Το χαλαρωτικό του διώχνει το στρες
Το παιχνίδι είναι εντελώς χάσιμο χρόνου, πολύ βαρετό για τα γούστα μου, θα πρέπει να προσπαθήσουν να το βελτιώσουν, χωρίς ειδικά κόλπα στο παιχνίδι, δεν θέλω να είμαι ασεβής όμως, αλλά το παιχνίδι είναι εντελώς χάσιμο χρόνου, χρημάτων για λήψη και πλήρη σπατάλη ενέργειας, με λίγα λόγια, το μισώ απολύτως αυτό το παιχνίδι. 😡 😈 😡 😔 😢 🤢🤧🤕🤒😷😤😢🤐😭
Πέντε αστέρια, μου αρέσει αυτή η εφαρμογή και το παιχνίδι! Με κρατά αφοσιωμένο και απλώς αγνοώ τις διαφημίσεις μετά από κάθε παιχνίδι! Δεν πειράζει 😊
Είναι να περνάς την ώρα σου Είναι ωραίο ❤️😀😘
Είναι ένα ωραίο παιχνίδι παζλ λίγο εύκολο στην αρχή όταν παίζετε, αλλά μετά από πολλά δεν είναι εύκολο
Εξαιρετικό, πολύ καλό για τον εγκέφαλο γιατί με κάνει να σκέφτομαι περισσότερο.
Πολι καλό αλά μετά βαργεσε ♥
Λήψη Block Puzzle Κόσμημα - Τελευταία Έκδοση 58.0 Για Android Από hua weiwei - Ένα απλό αλλά εθιστικό παιχνίδι παζλ.

Back to Top